Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 25 Sierpnia 2019, 06:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Peja (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Peja (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Piątek, 22 Lutego 2019, 13:30
super wywiad z 6:45, Rychu wygadany opór, dobrze się słucha, w ogóle w świetny sposób dojrzał/rozwinął się jako człowiek

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Sobota, 2 Marca 2019, 14:14
KaeN feat. Peja - Thanos (prod. Got Barss)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 18:13
Świetny bit, i kapitalny Peja, ale niestety Kaen tutaj troche nie podołał za bardzo, dawno nie widziałem, żeby ktoś kogoś tak wjebał jak Rychu tu Kaena.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 18:27
A się śmialiście jak pisałem że Pejom jest mistrzem i co za parę lat to samo będzie z polityką, tak wiem to...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 8 Maja 2019, 18:41
https://www.youtube.com/watch?v=YdiM4t0d-nM

Kaczor BRS ft. Peja, Dudek P56, DJ Gondek - Złą sławą owiany

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Czerwca 2019, 18:04
https://www.youtube.com/watch?v=0x5_87BFpKg

YOUNG MULTI ft. Peja - Podziały (prod. ZachOnTheTrack)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Czerwca 2019, 19:25
Przyznam że jak słucham rapu ponad 20 lat, to Peja niestety zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o tych ktorzy mnie zawiedli. Jako słuchacz rapu do Peji byłem mocno przywiązany i na każdą płytę czekałem z niecieprliwością, ceniłem go za to że wyszedł z biedy i zachował dobre wartości (niestety jak się później okazało do czasu) szczery przekaz, bo jak trzeba było to walił prosto z mostu, no i za to że jak z początku wszedł do mainstreamu to umiał się pokazać z dobrej strony. Niestety jak świat idzie do przodu pojawiają się nowe trendy i obyczaje to aby płynąć na powierzchni w tych nowoczesnych czasach to trzeba się do nich dostroić. No i niestety Rychu wszedł za mocno w ten świat,niestety nie na zdrowych zasadach...a jako ten tonący chwytajacy sie brzytwy... jak nawinął Tede w kawałku Ryyyj. I bardzo dobrze podsumował Rycha, bo powiedział o tym o czym wszyscy wiedzieli tylko bali się publicznie nawinąć, bo to w końcu taka prawilna persona jak Peja wyszedł na mega hipokrytę, a przepychanki fb to za mało. Ja byłem w chuj zaskoczony że nawinął o tym tak kontrowersyjna postac jak Tede a nie jakiś mało znany ulicznik który jako były fan Rycha czuje się zawiedziony. Przyznam że jak nie przepadam za Tede, by od deski do deski przesłuchowac jego płyt... to tu że poruszył ten temat tabu to ode mnie wielki szacun, bo przynajmniej się nie bał... no a Rychu co.... nawet jak kilka jak temu na siłę się bo Tedego przysrywał już po Czarnym Wrześniu to tu nawet się mocniej nie ustosunkował do tego, bo ten hipokryta wie co by nie powiedział to nie ma nic na swoja obronę, a by sie tylko pogrążył. Ja doskonale pamiętam jak w kawałku Depresja Rapera sprzed prawie 15 lat nawijał
"W taryfie hajs liczę przy popowej muzyce
Power play'owym hicie z wytwórni UMC
Pan zmieni mi tę stację, nie chcę słuchać gówna więcej"
Oczywiście jechał po takim zjawisku na tamte czasy jak hiphopolo, które w porównaniu do tych trapowo autotunowych youtubowych produktów typu multi brzmiało dużo lepiej. I można sobie wyobrażić tylko co by było gdyby dzisiaj Mezokracja miała premierę.
Ale i zacny Rychu obrażał też nową fale w kawalku Defekt Mózgu
"To jest newschool, trueschool
Trap, swag
Defekt Mózgu"
No po czym nagrywa z takim Multim.... i gdzie tu jest autentyczność rapowego hardcorowego ulicznika co kiedyś pielęgnował dobry rap... a swoimi działaniami przyczynił się do uciszenia hiphopolo.
Gdyby był chociaż trochę uczciwy to dziś powinien takiego Meza osobiście przeprosić. A Tede owszem jest często w absurdach w PL rapie, ale on to są raczej przypadki dosyć błahe w porównaniu do przejebanej zmiany systemu wartości jaką metodą malych kroczków zrobił Peji showbines i kasa. Inni raperzy z branży blisko wieku Peji jakoś lepiej zasymilowali się z obecnymi czasami robiąc coś dobrego np: Sokół, Borixon, czy Kali, zamiast chwytać się featów z jakimś youtubowym beztalenciem. A Tede to przynajmniej od zawsze miał taką nature że hajs sie dla niego liczył, i się z tym nie krył nawet wtedy kiedy było to kontrowersyjne zjawisko w PL rapie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Czerwca 2019, 15:25
Rychu zwyczanie zaczyna powoli chwytać się za newschool nie zawierając rzetelnie i szczerze głosu bo boi się przyznać do hipokryzji albo duma mu nie pozwala tak jak nie pozwalała mu to zrobić ze 1.5 roku temu w momencie ,,otwarcia głowy'' to chwycił się o pseudo wspieranie młodych ...................zdolnych? .
Jeszcze w wywiadzie sprzed dwóch lat coś wypowiadał się o trapie że to nie rap itp itd :damn: :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 15 Czerwca 2019, 20:03
dobry post, słabszych się zpycha, do mocniejszych się podczepia, w końcu reprezentuje biedę. muszę zaprotestować że się zmienił, to nie konkretne postawy stanowiły o soli charakteru, ale sposób myślenia.
co do efektów, nie oceniam, Borixona nowe kawałki rzeczywiście słyszałem starszych wcale, z Peją na odwrót, ale wciąż ten drugi jest wyżej to co teraz to dodatek, początek i młodość najważniejsze

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21